LIBERO RESTAURANTS

LIBERO RESTAURANTS

Mladí chalani s chuťou pracovať a rozvíjať sa. Hneď pochopia pointu a pretavia do reálneho obrazu. Skvelá komunikácia. Nadčasové vnímanie a vytváranie dizajnu vaśej firmy.

5OK

5OK

Maince, vedená Adamom a Matejom, nám pomohla naštartovať náš startup v oblasti realitnej technológie. Vytvorili pre nás fantastické reklamné kampane a originálny obsah, ktorý oslovil našu cieľovú skupinu. Ich mladý vek je výhodou, pretože rozumejú súčasným trendom a vedia, ako zaujať klientov v realitnej branži. Spolupráca s Maince bola skvelá skúsenosť a určite budeme pokračovať v spolupráci.

DOM REALÍT

DOM REALÍT

Naša realitná kancelária potrebovala zlepšiť svoju prítomnosť na sociálnych sieťach a prilákať viac klientov. Spolupráca s Adamom a Matejom z Maince bola úžasná. Ich kreatívny prístup a profesionálne služby nám výrazne zvýšili online viditeľnosť a angažovanosť. Určite ich odporúčam!

ANAVI RESTAURANTS

ANAVI RESTAURANTS

Ako majiteľ reštaurácie som hľadal spôsob, ako prilákať viac zákazníkov cez sociálne siete. Maince, vedená Adamom a Matejom, nám poskytla kompletné riešenie. Ich kreatívny prístup a profesionálne služby nám pomohli zvýšiť našu online prítomnosť a angažovanosť na sociálnych sieťach. Vrelo odporúčam Maince každému, kto potrebuje efektívnu správu sociálnych sietí.

STYX

STYX

Spolupráca s Maince bola fantastická. Adam a Matej nám pomohli zvýšiť angažovanosť našich sledovateľov a prilákať nových zákazníkov. Ich kreativita a flexibilita nás veľmi oslovili.